Reklam ve Sponsorluk - RNA GEZGİNLER

Reklam ve Sponsorluk

Reklam ve Sponsorluk

 

RNA GEZGİNLER ’in seyahatlerine destek olmaya ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız sizlerle beraber gezi odaklı güzel projeler üretebiliriz. Gelin, birlikte reklam ve sponsorluk alanlarında neler yapabileceğimize bir bakalım.

Birlikte Neler Yapabiliriz?

Banner Reklamları 

ü  rnagezginler.com blogumda reklam bölgelerinde; gezi, seyahat ve tekstil gibi… Banner reklamlarınıza yer verebilirim. Banner reklam ebatların nasıl olması konusunda iletişime geçebilirsiniz.

Backlink Çalışmaları

ü   Firmanızın ya da markalarınız veya ürünlerinizle ilgili tanıtım yazılarınızı yazarak tanıtmaya çalışırım.

ü  Firmanızın ya da markalarınız veya ürünlerinizle ilgili rnagezginler.com blogumda size özel özgün içerik yazabilirim.

Gezi Yazıları

ü   Dergi, blog, gazetenizde gezi yazıları yazabilirim.

Seyahat Sponsorluğu

ü  Blogum ve sosyal medya hesaplarım günlük 3000 kişi tarafından gözlenmekte olup, gezilerime sponsor olarak takipçilerime ulaşmanızı sağlayabilirim.

Sosyal Medya İşbirlikler

Seyahat etmeyi, giyinme veya av tutkunu olan kitleye ulaştırmak istediğiniz bir ürün veya hizmetinizi, sosyal medyada paylaşarak doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlayabilirim. 

ü  Instagram @gezginler.rna

ü  Twitter @rnagezginler

ü  Youtube @RNAGEZGİNLER

ü  Facebook @gezginler.rna.7

İşbirliği fırsatları için rfkcnr0606@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Siz de bize destek olup marrkalarınızı yurtiçi ve yurtdışı alanda markalarınızı tanıtabiliriz. rfkcnr0606@gmail.com iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıcakla kalın…

 

  RNA GEZGİNLER

“Doğada Kal Türkiye”