24 Mar 2021

BUGÜN PARA KAZANIN! YENİ YAYINCI OTOMATİK ETİKETİ İLE!

 


Web sitesinden para kazanmanın geleceği burada! Elbette cesur bir ifade, ancak Otomatik Etiket özelliğinin web sitelerinin reklamları barındırma ve yayıncıların para kazanma şeklini nasıl değiştirdiğini anlatırken bir dakika bekleyin! 

Autotag'in tüm ayrıntılarını size göstereceğiz. Her şey neyle ilgili ve neden yayıncılar için oyunu değiştiriyor? Bahsedilen…

 

Manuel Optimizasyon Zaman Alır! 

Reklamlarınızı manuel olarak yerleştirmenin faydaları vardır. Sitenizin içeriğine ve hedef kitlesine uyan reklamları sağlarsınız, onları yükler ve performanslarını izlersiniz. Küçük bir deneme yanılma, neyin işe yaradığını bulup neyin işe yaramadığını yapmanıza izin verir. Doğru optimizasyon taktikleriyle durulayın ve tekrarlayın ve sitenize değer katan sabit bir yüksek dönüşüm sağlayan reklam akışına sahip olursunuz. Yeterince basit, ama olay şu ...

Geos zıpla ve bırak! Biçimler uçar ve düşer ve izleyici katılım oranları değişir. Zaman, dikkat ve çeviklik gelir getirir. Peki ya her şeyi halleden tek bir kod satırı olsaydı? 

Doğru, Matrix anı zamanı! Mavi Hapı alın ve hedef kitlenizin ilgisini çekebileceğini "düşündüğünüz" şeye dayalı olarak reklamlarınızı manuel olarak kaynaklamaya devam edin veya ...

Red Pill'i alın ve çekimleri tek bir tıklamayla SİZİN SİZE sağlayan dinamik reklam yerleştirme algoritmasının tüm gücünden yararlanın! Zamanı…

 

Otomatik Etiket Çağına Girin!

Otomatik Etiketleme özelliği, yayıncılar tarafından yayıncılar tarafından ... 

  • Reklamları web sitelerine sorunsuz bir şekilde entegre edin.
  • Aksi takdirde testte kullanılacak olan zamanı boşaltın. 
  • Site kullanıcılarına yalnızca en alakalı ve ilgi çekici teklifleri göstererek kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarın. 
  • Rakipten üç adım önde düşünerek genel site gelirini artırın. 

Tek bir kod satırı, 3 birinci sınıf reklam biçimini barındırır. Web sitenize entegre olmaktan sadece birkaç tıklama uzakta.

Bu, hayattaki tüm amacı, kullanıcılarınız hakkında bilinmesi gereken her şeyi bilmek ve onlara önem verdikleri şeylere hitap eden özel reklamlarla onlara mutlak en iyi çevrimiçi deneyimi sunmak olan ultra hızlı, her şeyi bilen bir çevrimiçi yardımcıya sahip olmak gibi bir şey. hakkında. Ama işte burada ilginç olmaya başlıyor.

Farklı sitelerin farklı ihtiyaçları vardır. Genel gereksinimleri, izleyicileri, bölgesel kısıtlamaları ve içeriği açısından. Ve güçlü bir reklam kampanyası, diyelim ki bir akış sitesinde cazip çalışsa da, aynı düzeydeki reklam etkileşimi, kullanıcıları bir finansal danışmanlık sitesinde veya blogda tepelere koşmaya gönderebilir. Öyleyse, tek bir sitenin sınırlamalarına ve sınırlarına değinirken, aşırı reklamcılık ile yetersiz reklam arasındaki tatlı noktayı nasıl buluruz? 

Kullanıcılarınızı herkesten daha iyi tanıyorsunuz, bu yüzden… yargıç olun…


Otomatik Etiketle Para Kazanma Hedefi

Kontrolün% 50'si, bahsettiğimiz süper keskin kitle etkileşim algoritmasına gidiyor. AMA, geri kalanı Otomatik Etiketle Para Kazanma Hedefi ile mahkemenizde kalır .İşte nasıl çalıştığı. Adcash yayıncı hesabınızda Otomatik Etiket özelliğini seçersiniz ve kodu sitenize yerleştirirsiniz. Onaylandıktan sonra, en uygun reklamlar kullanıcılarınıza gösterilir. Hikayenin sonu. Güzel. Kapalı. Kolay. Ancak, işte ekstra bir şey…

Otomatik etiketiniz için Para Kazanma Hedefini seçmek, arka uçta bize ideal dengenizi en iyi yansıtan teklifleri ve reklam biçimlerini döndürmemize olanak tanır:


Son kullanıcı deneyimi (UX) 

Vs. 


Toplam kazancınız 

Algoritma tercihlerinize göre ayarlanır. En yüksek noktada, web sitenizin ziyaretçilerine daha sık teklifler göstermek, böylece maksimum kazanç elde etmek. Veya madalyonun diğer tarafında, daha az reklam göstererek kullanıcı deneyimine öncelik verin.

En iyi performans gösteren reklam biçimlerimiz (Pop, Geçiş Reklamı ve Sayfa İçi Push), bir yandan kazancınızı güvence altına alacak ve artıracak, diğer yandan da sitenin geneline fazla müdahaleci olmalarını önleyecek şekilde döndürülecektir. UX. 

Günün sonunda, daha fazla kazanç için hedef belirleyerek mümkün olan en güçlü getiriyi elde etmek ve muhtemelen siteye göz atarken çok fazla reklamın ortaya çıkmasıyla kitlenizi caydırma riskini almak arasında bir dönüm noktası vardır. 

Veya…

Hedef parametrelerini kullanıcı deneyimine hitap edecek şekilde ayarlamak ve belki de biraz fazladan gelir kaybetmek. Amaç, ikisi arasındaki dengeyi sağlamak ve kaliteli UX ile güçlü getiriler arasındaki tatlı noktayı bulmaktır. 

Yerinde reklamlarınızın ne kadar yoğun bir şekilde yayınlanmasını ve görüntülenmesini istediğinize dair bir çağrı yaparsınız ve biz de, 1 veya 3 harika reklam biçiminin bir kombinasyonunu kullanarak yerinde reklam yerleşiminizi mükemmelleştirmek için kitle etkileşim verilerinizi tararız.


Otomatik Etiketleme Reklam Biçimleri. Oyunu Değiştirmek! 

Otomatik Etiket özelliği, özellikle 3 dinamik reklam biçimi göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Bunlar, Geçiş Reklamı, Sayfa İçi Push ve Pop-Under'tır . Bu formatlar, yüksek katılım oranları, göze batmayan yerinde kullanıcı etkileşimi ve site trafiğini etkili ve verimli bir şekilde para kazanma potansiyelleri ile bilinir. 


Pop Altları

Uzmanlaştığınız site içeriğinden bağımsız olarak güçlü dönüşüm ve nihai olarak etkili bir dönüşüm getirme yolu. Bu reklamlar, "pop-up" benzerlerinden çok daha inceliklidir, etkin tarama penceresinin altındaki sekmede görünür ve yalnızca bir kez etkinleştirilir. site kullanıcısı, sayfada tamamladıkları işlemle işini bitirdi. Sitenin akışına uyum sağlarlar ve rahatsızlığı minimumda tutarlar. Bize inanmıyor musunuz? Check out Pop-under Etkili böylece Neden 5 Nedenleri . O halde ...


Geçiş Reklamları

Kalite UX, zaman testini yaymak isteyen herhangi bir web sitesi için en önemli endişe kaynağı olmaya devam ediyor. Ayrıca, bir kullanıcının kapatmaya başlamadan önce görülebileceği çok sayıda reklam vardır (banner körlüğü olarak da bilinir). En iyi yayıncılardan bazıları, Geçiş Reklamlarının Banner Körlüğünü İyileştirme yeteneğine sahip olduğuna kuvvetle inanmaktadır . Maksimum görünürlük ve erişim için tasarlanan görselleri, kaliteli başlıkları, kopyaları ve grafikleri gösteren daha büyük bir reklam çerçevesiyle çarpıcıdır. Hem yayıncılar hem de reklamverenler için en önemlisi, reklamın sabit kodlanmış 5 saniyelik bir geri sayım aralığı vardır, bu da çıkış zamanlarında garantili bir gecikme ve daha güçlü bir para kazanma potansiyeli anlamına gelir.

Ve son olarak, Otomatik Etiket özelliğine yeni bir giriş ve dünya genelinde bir go-to-format biçimi.


Sayfa İçi İtme 

Adcash platformunda yeni piyasaya sürülen Sayfa İçi İtme trafiğinden elde edilen gelir gökyüzüne tırmanmaya devam ediyor ve format yavaş yavaş maksimum verimlilikle dönüşen ve etkileşim kuran yeni bir izleyici etkileşimi çağını getiriyor. Push bildirimlerine benzer, ancak çok daha az müdahaleci olan Sayfa İçi Push reklamlar, yayıncıların tedarik envanterinden dinamik olarak para kazanabilen çevrimiçi reklamcılığın yeni sınırıdır . Konuya göre incelikli, son derece ilgi çekici ve tüm cihazlarda tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir .

İşte aldın. Özetle bu, Publisher Autotag özelliğidir! Yani özetlemek gerekirse. Yayıncı Otomatik Etiketini bugün sitenize entegre edin ve ...

  • Sizin için tüm optimizasyonu yapan 3'ü 1 arada dinamik etiket.
  • Her günün her saniyesinde çalışan kolay ve anında kod entegrasyonu.  
  • Para kazanma hedeflerinizin / stratejinizin tam kontrolü.
  • En son kullanıcı etkileşim verilerine dayalı olarak en çok dönüşüm sağlayan reklam biçimi yerleşimi. 
  • Göze çarpmayan hedefli reklamcılık yoluyla yeni site kullanıcıları getirme potansiyeli. 
  • Daha yüksek kazanç ve gelişmiş bir kullanıcı deneyimi arasındaki en uygun tatlı nokta.

Gelirinizi ve maksimum düzeyde para kazanma potansiyelinizi artırmanız için sizi ayarlamadan önce şunları yapmayı unutmayın ...


Otomatik Etiketle Para Kazanma Hedefiniz için A / B testi yapın. 

Elbette, yalnızca en alakalı reklamları sitedeki en ilgili kullanıcılarla eşleştirmek için günün her saati çalışan en keskin AI'ya sahipsiniz. Ancak yine de topu sahanıza geri koyabilir ve Autotag Para Kazanma Hedefi ile mükemmel sonuca ulaşmak için test edebilirsiniz .

Kazanç için maksimum potansiyeli seçip orada bir hafta kadar bırakmanızı öneririz. Bundan sonra, hedefi düşürmeye çalışın ve kullanıcılarınızın vardiyaya nasıl tepki verdiğini görün. Oradan, Adcash Publisher panelinizden istatistikleri analiz edin ve kullanıcı etkileşimindeki düşüşleri (veya eğilimleri) görmek için Analytics yazılımınızı kontrol edin.

Hedef kitlenizin reklamlardaki artış veya düşüşü sevip sevmediğini hızlıca görmeye başlayacak ve maksimum etki için parametrelerinizi buna göre ayarlayacaksınız.


Yayıncı İstatistikleri Üzerine Bir Not. 

Otomatik etiket özelliğinin, kitle etkileşimine göre sürekli olarak farklı reklam biçimlerini değiştiren üçü bir arada bir çözüm olduğunu unutmayın. Bu gün be gün olur ve saniye saniye olur. Dolayısıyla, istatistiklerinizi belirli bir günün veya haftanın sonunda analiz ettiğinizde, tek tek reklam biçimlerinden (Geçiş Reklamı, Pop-Under ve Sayfa İçi Push ). Bu nedenle, Autotag'i kullanırken bunu aklınızda bulundurun. 

Bununla birlikte, tamamen Autotag'in varsayılan davranışına satılmadıysanız ve sahadaki davranışınızı daha da özelleştirmek istiyorsanız, aynı zamanda sahne arkasındaki çalışan ölçümlerle uğraşırken, her zaman (ve HER ZAMAN demek istiyoruz) ekibimize ulaşabilirsiniz. özel yayıncı yöneticilerinden oluşuyor ve size özel kurulum ipuçları ve değiştirilmiş özelleştirme özellikleriyle etiketinizi en iyi şekilde özelleştirmenize yardımcı olacağız.  

Öyleyse, Publisher Autotag çağına ve en iyi şekilde yerinde para kazanma çağına hoş geldiniz. Şimdi yapmanız gereken tek şey kodu yerleştirmek ve gerçekten dikkatinizi çeken şeyleri yapmak için ihtiyaç duyduğunuz zamanı geri almaktır (işinizi yürütmek gibi) Adcash Publisher Autotag gerisini halleder! 

Oh, ve gitmeden önce son bir şey ... 

 

Herkese duyurun ve% 5 ömür boyu Bonus kazanın!

Peşinde olduğunuz sonuçları alıyor musunuz? Diğer yayıncıları Adcash platformuna yönlendirin ve her yeni müşteri adayı için % 5 ömür boyu bonus kazanmanızı garanti ederiz . "Desteğin için teşekkürler" dediğimiz gibi ve bu, dünyamızda olup bitenlerin nabzını tutmanın bir yolu.  

Önümüzdeki yol için en iyisi ve Publisher Autotag ile kazancınızdan en iyi şekilde yararlanın. 

İşte, çevrimiçi reklamcılık için küçük bir adım ve Yayıncılar için DEV bir adımla geleceğe!

 

Referans Kodum: (Tıklayın)

 

Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon