7 Şub 2021

En Sonunda Beklenen AdSense Onayı


 RNA Gezginler Google'da

RNA Gezginler olarak başvurduğum, Google AdSense'den sonuç geldi değerli okurlarım ve en sonunda başvurum onaylandı.

Değerli okurlarım, RNA Gezginler olarak YouTube’de yer almıştık ama sizlerde biliyorsunuz. YouTube’un politikaları gereğince; "4000 Saat ve 1000 Aboneyi" 1 Yıl içinde tamamladıktan sonra artık YouTuber olabiliyorsunuz ama ben 1230 Aboneyi zaten 5 ayda kazanmıştım ve beni destekleyenler kanalımı çok beğendi onlara teşekkürlerimi borç biliyorum onlar beni hiç yalnız bırakmadılar gel gelelim 4000 saat olayını 1 yıl içinde tamamlayamadığım için YouTube’de artık yerim olmadığını anlamıştım.

RNA Gezginler Blog’unu açarak artık gezilerimin ve ürün tanıtımlarımın yazılarını sizlere RNA Gezginler sayfasından paylaşımda bulunacağım.

12/10/2019 tarihinde açtığım blog'um, 24/12/2019 tarihinde onaylanarak artık bende Google’de yer alabilecektim. Gezi Blog’larını gezerken sayfalarında gördüğüm reklamlara imrenerek baktığım sayfalarından biri olduğumu anladım. 2 aylık bir süreçte nasıl bir yol izlediğimi öğrenmek istiyorsanız bizimle İletişime geçebilirsiniz.

Sözlerime son olarak "Doğada Kal Türkiye" diyerek aranızdan ayrılıyorum başka bir yazımda görüşmek ümidiyle sağlıcakla kalın.
Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon