30 Ara 2020

Husky Bird 3

 

Husky Bird 3

Merhaba değerli okurlarım,

Dünyada ve ülkemizde kol gezen korona virüs sebebi ile bu aralar kamp yapamıyoruz. Kamp maceramızdan ve kamp yerleşkelerinden mahrum bıraktığımızı düşüyorum umarım eski hayatımıza dönerek ve hafta sonlarında serbest olması ile kamp sezonunu açarız. Bugün sizlere Husky Bird 3 Kişilik Çadırı anlatacağım umarım sizler için yararlı bir paylaşım olur.

Husky Bird Üç Kurulumu oldukça basittir ve otomatik çadır olarak adlandırılır.

Resimde gördüğünüz gibi 45cm uzunluğunda 15 cm genişliğinde küçük bir el çantası şeklinde bu çantanın içinde; tamir seti, dış tentesi, çadır kazıkları, iç tentesi, cibinlik, poleler bulunuyor.

Husky Bird 3 çadırı küçük çantası ile kolay taşınabilir arabada yer kaplamaz, çift katman tentesi olduğundan dolayı rüzgâra ve yağmura karşı dayanıklı iç tentesi ile poleler arasındaki bağlantı mekanizması çelik mandal ile monte ediliyor çadırı kurduktan sonra geçekten çok hafif olduğunu anlayacaksınız.

 


Husky Bird 3 Çadır Kurulumu

Çadırımızı çantasından çıkarıyoruz ve bağlantı ipleri gevşeklikten sonra düz bir zenin üzerine seriyoruz üst tentesi yeşil olan kısım ayır bir yere koyup alt zeni ile birleşik olan iç tenteyi kare olacak şekilde yere seriyoruz ve çadır kazıkları ile sabitledikten sonra iki tane katlanmış poleleri birbirlerine geçirdikten sonra çadırımızın iç tentesinde bulunan çelik mandallara takıyoruz bir bombeli yapıyı görene kadar tamamlıyoruz. Çadırın üst kısmı olan yeşil tenteyi bagaj kısmı ve kapı kısmına gelecek şekilde üstüne yerleştirdikten sonra kazılar ile sabitliyoruz. Değerli okurlarım yazı biraz uzun oldu ama kurulumu gerçekten kolay sadece 5 dakikanızı alıyor.

Husky Bird 3 çadırı, 3 kişilik ve 3 mevsim kullanılmaya uygundur ve birçok yönüyle kampcıların kamp tecrübelerini arttırmak amacıyla üretilmiş bir çadır husky serisidir. Çadırımızın iç tentesinin nefes alabilir özelliği bulunuyor ve cibinliğinin özelliğinde bulunan tülümsü yapı ile içerisindeki hava sirkülasyonunu en iyi seviyeye çıkarır ve çadırımızın içerisinde nem, rutubet ve koku oluşumunun önüne geçer.

Husky Bird 3 çadırı, rüzgâr ve yağmura karşı dayanıklılığı dayanıklıdır. Polyester dış tentesinin dikiş kısımları su direnci bantlanmış ve kaliteli dikişlerinin sayesinde 3000 mm/cm2’dir. Alt zemin polyester zemininin su direnciyse 6000 mm/cm2’dir.

Çadırımızın kullanım alanı çok geniştir genellikle;  trekking, dağcılık, kamp vb. alanlarda kullanıma uygundur.

Değerli okurlarım, Husky Bird 3’ün içi oldukça geniştir içinde bulunduğunuz sürede sanki 3+1 ev havası yaşatıyor.


 Husky Bird 3 Teknik Özellikleri

  • 45 x 15 cm paket ebadı
  • 3.1 / 3.5 kg min/total ağırlık
  • Çift katmanlı yapı
  • 185T polyester dış tente
  • 190T naylon iç tente
  • Cibinlik
  • 190T PU kaplamalı polyester zemin
  • 7.9 mm durawrap poleler
  • Çelik mandallar
  • Tamir seti

 Husky Bird 3 Nereden Alınır?

Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon