7 Kas 2020

Çitköy Alakamp - Ankara/ ÇubukÇitköy Alakamp


Merhaba değerli okurlarım,

Sizlere bugün bu yazımda çitköy alakamp dan bahsedeceğim, kampa yolculuğumuz cuma öğleden sonra işyerinden saatlik izin alarak yola koyulduk ama kızımızı unutmadık tabii kızımızı da bahanesi den aldık hemen yola koyulduk ve kamp alanımız çubuk da buraya gelmeden önce rezervasyon yaptık kamp alanını küçük bir işletme yönetiyor buradaki olanaklar; elektrik,su,wc bulunuyor.  kişi başı çadır ücreti 40 TL Ankara’ya 60 km dir. Dere kenarında ve vadinin içinde; küçük şelalesi, barajı bulunuyor. Çubuktaki Karagöl’e 8 km uzaklığında konumlanan bir çitli kamp alanı Gece olunca eşim ile kamp ateşi yaktık sıcacık olduk evden getirdiğimiz içecekler ile o güzel anı çıkarttık tabii Ahsen bu sırada uyumuştu şanslıydık :)

Yürüyüş yapmaya uygun bir yer ekip halinde 15 km parkurlu Çubuk Karagöl gezisi, kampın yanında bulunan ağlayan kayayı ziyaret edebilirsiniz ya da çiftköy Alakamp dere kenarında sessizlik içerisinde kitap okumaya ortamı bulabilirsiniz, Çitköy Alakamp aynı zamanda canlı alabalık işletmesi Kahvaltı ve balık menüsü ile yemek servisleri bulunuyor, Tabii bunlar belli bir fiyat karşılığında ve uygun arkadaşlar yararlanabilirsiniz size vereceğim siteden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz Çitköy Alakamp  

Çitköy Alakamp - Ankara/ Çubuk


Değerli okurlarım biz Alakamp da çok eğlendik ve bu ülkemiz şu zamanlarda Corona virüsle uğraşır olduk bunun için doğa ile iç içe geçirilecek kamp alanlarından bir yer Ankara da böyle bir yer bulmak zor işletme sahibi çok kibar biri iyi bir misafir perver. Biz kamp'ımızı bitirdik artık eve dönüş zamanı gelmişti o güzel 1 günden sonra şehir hayatındaki monoton işimizin başına geçmeye gittik. Değerli okurlarım bir daha ki gezimizde buluşmak ümidiyle görüşürüz "Doğada kal Türkiye" diyerek sözlerime son veriyorum...

Çitköy Alakamp - Ankara/ ÇubukÇitköy Alakamp

 

Hello dear readers,

I'm going to tell you about Çitköy Alakamp today. Our trip to the camp took an hour's leave from work on Friday afternoon. However, we didn't forget our daughter. We set off immediately and made a reservation before our campsite arrived here. A small business manages the campsite. electricity, water and wc. The tent fee per person is 40 Turkish lira and 60 kilometers to Ankara. The tent is located on the banks of the river and in the valley. It has a small waterfall, a dam. My wife and I set a campsite eight kilometers from Karagöl on the bar. When the night came, we lit a campfire with my wife. We got warmer. We took out the beverages we brought from home, and we took out that beautiful moment. Of course, we were lucky that Ahsen slept together.)

A suitable place to take a walk on a 15-kilometer trip to Çubuk Karagöl, a tour of the Bouillage, a whining rock on the side of the camp, or you can find a way to read a book in silence by the Çiftköy Alakamp stream. Çitköy Alakamp also has live trout operation Breakfast and fish menu, of course you can find detailed information on the site I will give you. 

Dear readers, we had a lot of fun at Alakamp and this country, Corona, these days, is a place of campsites that will be intertwined with nature. For this reason, Ankara is hard to find such a place. The owner is a very polite person who performs a good guest. We finished our camp, and it was time to come home and after that beautiful day, we went to take over the monotonous business in urban life. Dear Readers, I hope to meet you on our next trip. I end my words by saying, "Stay in nature, Turkey."


Rna gezginler

Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon