23 Kas 2020

CafemizCafemiz 

Merhaba değerli okurlarım,

Bugün sizlere kamp maceramızı anlatmayı çok isterdim ama Arjantin caddesin de Ankara'nın ilk kafesi olma özelliğini taşıyan, iki katlı müstakil bir evde hizmet veren Cafemiz'i tanıtacağım.

Değerli okurlarım, ben eşime evlilik teklifi yaptığım bir kafe burayı bir arkadaşım tercih etmemi önerdi ben aslında cafcaflı bir organizasyon yapacaktım ama arkadaşım beni caydırdı iyiki de arkadaşımın sözünü dinledim ve gittim.

Cafemiz

İlk olarak sizlere kafeyi tanıtmak isterim. kafe küçük bir villa konseptin de dışıda içi de tam masallar diyarında ki perili evler gibi iç dekorasyonu gerçekten insanın göz alıcı, zaten içeri ilk adımını attığınızda ben nereye geldim diyorsunuz. İçerinin ambiyansına diyecek bir şey yok çalışanlar çok kibar ve kültürlüler. Kafenin asıl sahibi olan "Paşa" isimli tatlı bir kedi bizi karşıladı  mekanın bahçe kısmı da içerisi kadar güzel, menüsü ise gerçekten göz doyurucu ve kaliteli ürün yelpazesini bizlere sunuyor. Menün olmazsa olmazları; pizza ve Ankara'da yiyebileceğiniz en iyi sufle yapan yer diyebilirim. Çayın ve kahvenin yanında sundukları atıştırmalıklar da çok güzel! Sizlere ayrıntılı bir bilgi vermek isterim, cafemiz de, Aşk Tesadüfleri Sever adlı filminde bir karesinde çekildiği kafedir. Cafemiz'in sitesinden ayrıca bilgi alabilirsiniz.Cafemiz

Şimdi gelelim benim evlilik teklifi meseleme, Cafemiz'e gelmeden işletme müdürü ile görüştüm ben evlilik teklifi edeceğim, romantik bir yerde masa ayırır mısınız dedim. İşletme müdürü tabii neden olmasın diyerek beni kırmadılar değerli okurlarım, bazı ayrıntıları atlamak istiyorum sizleri de meşgul etmek istemiyorum. Eşimi, evlilik teklifi yapacağım kafeye getirdim zaten eşim girer girmez büyülendi çok hoşuna gitmişti. İşletme müdürü bize ayırdığı masayı gösterdi ve yan masaları da rezerve ettiklerini gördüm. Bu durum benim çok hoşuma gitmişti orada eşim ile yalnız kalmamı sağladılar. İşletme müdürünün konuya ne kadar sıcak baktığını gördüm. benim için önemli olan eşim evlilik teklifini gel gelelim kabul etti ve eşimle mutlu mesut bir şekilde yaşıyoruz o güzel evliliğimizin meyvesi olan Ahsen Ece adında 1,5 yaşında kızımız oldu o güzel kafenin etkiside oldu. Umarım herkesin o güzel mutluluğu yaşamanı isterim.

Cafemiz

Biz Cafemiz'i çok beğendik umarım siz de beğenirsiniz Dilek ağacına da notumuzu bıraktık herkesin dileği gerçekleşmesi temenni ediyoruz . Biz her 17 Kasım da o güzel günümüzü kutlarız ama korona virüs sebebi ile bu sene gidemedik umarım 17 Kasım 2021 yılında tekrar gideriz.

Cafemiz

Değerli okurlarım, umarım herkesin ne dileği var ise bütün dileklerin gerçekleşmesi dileğiyle. Sağlıcakla kalın "Doğada kal Türkiye" diyerek sözlerime son veriyorum.

RNA GEZGİNLERBen Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon