1 Eki 2020

Park Portakal Çiçeği Parkı
Park Portakal Çiçeği Parkı


Merhaba değerli okurlarım,

Sizlere bu yazımda RNA Gezginler olarak Ankara'da gezilecek yerler listesi yaptım, yapmış olduğum gezi listesi arasında Ankara'nın en gözde yeri olan Çankaya da konumlanan adı gibi güzel burası Portakal Çiçeği parkından bahsedeceğim.

Eşim ve kızım ile Nurgaz dan aldığımız kamp ocağı ile çayımızı içtik kamp sandalyesi ile o eşsiz sonbahar ortamını eşim ile çok güzel vakit geçirdik ve keyif yaptık tabii kızımızda çok sevdi Portakal Çiçeği Parkını park içinde ne yapılır; değerli okurlarım, sonbahar aynın güzelliğini barındıran Ankara'da Şiir sevenlerin ve kitap okumayı sevenlerin çok beğeneceği bir mekândan bahsedeceğiz.

Portakal Çiçeği parkında sevgiliniz ile birlikte romantik dakikalar geçirebilirsiniz, kitap okuyabilirsiniz, müzik dinleyebilirsiniz, koşu ya da yürüyüş yapabilirsiniz, çayınızı içebilirsiniz, çimlere yatıp gökyüzünü izleyebilirsiniz, köpeğinizi gezdirebilirsiniz ve bebekler burayı çok seviyor ağaçlar çok olduğundan ilgilerini çekiyor kızımız, Ahsen Ece'nin de beğendi bir yer oldu :)

Ankara parkları ile ünlü demografik yapısından dolayı biz Ankaralılar, parkları çok severiz başka bir yazımda Ankara’da bulunan yazılar paylaşacağım umarım sizlere ışık tutmuş olurum.

Değerli okurlarım, bu yazımda burası Portakal Çiçeği Parkı’ndan sizlere bahsettim YouTube’de bulunan videomda ayrıntılı şekilde sizlere anlattım. Sözlerime “Doğada Kal Türkiye” diyerek aranızdan ayrılıyorum başka bir yazımda görüşmek üzere sağlıcakla kalın

YouTube: RNA GEZGİNLER

 

 Portakal Çiçeği Parkı’na Ulaşım

 

  • Parka, Fatih Sultan Mehmet Blv ve Atatürk Blv üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz.


Park Orange Blossom Park


Hello dear readers,

 

In this article, I made a list of places to visit in Ankara as RNA Travelers. Among the list of trips I have made, I will talk about the beautiful orange flower park, as is the name of Çankaya, the most popular place in Ankara.

My wife and daughter had tea with the camping stove we bought from Nurgaz. My husband and I had a wonderful time with that unique autumn environment with the campchair. Of course, she loved the Orange Flower Park in the park. Dear readers, we will talk about a place that will be loved by those who love poetry and love to read in Ankara, which is home to the beauty of autumn.

 

You can spend romantic moments with your lover at the Orange Flower Park, read books, listen to music, take a stroll or walk, drink your tea, lie on the grass and watch the sky, walk your dog, and the babies love it here so much. Our daughter, Ahsen Ece, likes it too:)

 

We, the Ankarans, love parks because of its demographic structure famous for its Ankara parks. I hope I will share with you the articles in Ankara on another article.

Dear Readers, I have mentioned this area of the Orange Flower Park in detail in my YouTube video. I leave you with the words "Stay in the Nature Turkey" and stay healthy to see you in another article.


Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon