29 Eyl 2020

Nurgaz Kamp Ocağı Rüzgarlığı


Nurgaz Kamp Ocağı Rüzgarlığı


Merhaba değerli okurlarım,

Sizlere bugün bu yazımda ve Bu videomda R. N. A. Gezginler olarak Türkiye'nin markası olan Nurgaz Kamp Ocağı Rüzgârlığını tanıtacağım.

Nurgaz firması kamp dünyasında bir çığır atlayarak bin bir çeşit ürün yelpazesi ile kamp ürünleri piyasasında yer edindi, Nurgaz bir Türk markası yerli üretim ve benim düşüncem yerli üretim varken neden yabancı ürünler alayım.

Nurgaz’ın tüm ürünlerini test ettim ve onayladım, hepsi de Kendi kulvarda iyi ve sağlam değerli okurlarım, şimdi gelelim konumuza Nurgaz rüzgârlığına ürün boyut olarak karşı rakiplerine göre çok çok iyi kalitesinden ödün vermemiş alüminyum dan yapılmış ve rüzgârı direk kesiyor başka markalarda bu durum biraz boy olarak kısa kalmış.

Nurgaz'ın, Kamp Ocağı Rüzgârlığının tam ortasına ocağı kartuşunu yerleştirdiğimiz de ocak ile bütünleştiğinde ne pişirmek isterseniz direk ürünler gömülüyor ve kamp ocağı rüzgârlığı hemen kesiyor ama rakip firmaların ürünleri rüzgâr aralarından geçiriyor bu da hiç hoş bir durum değil verdiğiniz parayı hak etmesi lazım. Bir ürün alırken ben gönül rahatlığıyla aldım ve sizlere de öneririm. Nurgaz bence Avrupa’ya da açılması lazım, ürünlerimizin Avrupa'da sergilenmesi lazım fiyat konusunda zaten hem uygun hem de kaliteli malzeme den ödün vermeden ne gerekiyorsa yapmışlar değerli okurlarım. RNA GEZGİNLER YouTube’de videom bulunuyor ayrıntılı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Değerli okurlarım, sizlere Nurgaz Kamp Ocağı Rüzgârlığını tanıtmak istedim umarım yararlı bir paylaşım olmuştur. “Doğada Kal Türkiye” diyerek sözlerime son veriyorum bir sonraki yazımda görüşmek ümidiyle sağlıcakla kalın. 

YouTube: RNA GEZGİNLER


Nurgaz Camping Furnace Windbreaker

Hello dear readers,

 

I am going to introduce you today to the Wind of Nurgaz Campus, Turkey's brand, as R. N. A. Travelers, in this post.

Nurgaz has made a breakthrough in the campground world and made a place in the camping products market with 1,000 products. Nurgaz is a Turkish brand, it is domestic production, and I think it is domestic production. Why should I buy foreign products?

I tested and approved all of Nurgaz's products. All of them are good and well-valued at their own track. Now, let's talk about Nurgaz breezes. They are made of aluminum, which has not compromised their quality in terms of size compared to their competitors, and they cut the wind directly and in other brands, this is a little short.

When Nurgaz has a quarry cartridge in the middle of the Camp Wind, and when it is integrated into the quarry, the direct products are buried directly and the camping furnace is cut off right away, but competitors are passing products through the wind, which is not a pleasant situation, and they must earn the money you give. When buying a product, I took it with peace of mind and I recommend it to you. I think Nurgaz should be opened to Europe and our products should be displayed in Europe. I would like to read them what they have done without compromising on both the quality and the appropriate material. RNA GEZGINLER My video is available on YouTube and you can watch it in detail.

Dear readers, I wanted to introduce you to the Wind of the Nurgaz Camping Center. I hope there was a useful post. I will end by saying, "Stay in the Nature, Turkey." Hope to see you next time I write.
Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon