29 Eyl 2020

Nurgaz - Krom Tencere Tava Seti


Nurgaz -  Krom Tencere Tava 


Merhaba değerli okurlarım,

Sizlere bugün bu yazımda ve videomda R. N. A. Gezginler olarak Nurgaz firmasının çıkartmış olduğu Krom Tencere Tava Seti'ni sizlere tanıtıyorum.

Değerli okurlarım, umarım sizlere yararlı bir paylaşım olur İlk önce tencere özelliklerinden bahsedecek olursam; Ürün çizilme ve korozyona karşı dayanıklıdır, Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir, Kartuşlu ocaklar ve odun ateşinde kullanıma uygundur, Gıda ile teması uygundur, Taşıma çantası ile kolaylıkla taşınabilir, 1 büyük tencere, küçük tencere, 1 tava, 1 tencere ve tava tutucu ile sunulmaktadır.

Tencerenin ebatları

Değerli okurlarım tencerenin ebatlarına gelecek olursak; 304 paslanmaz çelik, Ağırlık: 1300gr, Ebatları ise Büyük Tencere: 145 x 65 mm- Küçük Tencere: 125 x 55 mm- Tava: 165 x 45 mm’dir.

Değerli okurlarım, şimdi gelelim benim yani kullanıcı deneyimime paslanmaz çelik olması çok iyi ama sürekli karıştırmanız gerekli niye derseniz dibine tutuyor ve kararma oluyor tutma aparatı gerçekten çok güzel ve çok işe yarıyor böyle tavalarda elimizi koruyor ben beğendim tek sıkıntım bu krom tencere tava setinde kapakların üstündeki tutma yeri iç içe geçerken bizi zorluyor ve çantaya falan koyduğumuzda çok ses çıkartıyor buda hiç hoş değil zaten videomda bahsettim.

Değerli okurlarım, bana soracak olursanız iyi mi yaptın derseniz keşke almasaydım derim açık söyleyelim; kararma yapması ve kulp kısmı hiç hoşuma gitmedi sizin için bu yazıyı yazmak istedim. RNA GEZGİNLER YouTube’de bir takipçim bu videoyu bekliyordu umarım onun için ve almak isteyip de bir kullanıcının yorumunu bulmak isteyenlere ışık olur yazım.

Bu yazımda sizlere, Nurgaz Krom Tencere Seti’ni sizlere tanıtmak istedim ve o değerli vaktinizi çaldım yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Sözlerime “Doğada Kal Türkiye” diyerek sizlerden ayrılıyorum bir sonraki yazımda görüşmek üzere sağlıcakla kalın iyi seyirler.

YouTube: RNA GEZGİNLER


Nurgaz - Chrome Casserole Pan

Hello dear readers,

 

I present to you today the Chrome Pot Pans Set, which was created by Nurgaz as RN. A. Travelers in this article and video.

Dear readers, I hope you will have a useful post, if I may first talk about the cookware: The product is scratch-resistant and corrosion-resistant, made of stainless steel, is suitable for use in cartridge cookers and wood fire, is suitable for food contact, is easily transported with a carrying case, is available in 1 large pot, 1 small pot, 1 pan, 1 pot and pans holder.

Dimensions of the pot

Dear readers, if we look at the size of the pot: 304 stainless steel, Weight: 1300 grams and size: 145 x 65 mm - Small Pot: 125 x 55 mm - Pan: It is 165 x 45 mm.

My esteemed readers, it is very good that it is stainless steel in my user experience. However, it keeps it at the bottom of your mouth and keeps getting mixed constantly. It is really beautiful and works very well. I liked it in pans like this. My only problem is that this chrome pan keeps us on the top of the lids as it intertwines, and it makes a lot of noise in the video when we put it in the bag. I mentioned it.

Dear readers, if you ask me if you wanted to know if you did well, I wish you hadn't, let's be clear. i didn't like the darkening and the handlebar part. i wanted to write this article for you. RNA TRAVELS I had a follow-up on YouTube waiting for this video, and I hope it will be a light for him and for those who want to buy it and find a user's comment.

In this article, I wanted to introduce you to the Nurgaz Chromium Pot Set, and I took your valuable time and thank you very much for reading my article. In my words, I leave you with the words "Stay in the Nature Turkey" and in my next letter, I wish you a healthy and healthy look.


Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon