29 Eyl 2020

Nurgaz Kamp Çantası


Nurgaz Kamp Çantası 


Merhaba değerli okurlarım,

Sizlere bu yazımda ve videomda R. N. A. Gezginler olarak Nurgaz dan aldığım kamp çantasını tanıtmak isterim.

Nurgaz Kamp Çantası hakkında çok yorum var ama benim incelemelerim ve kullanmam sonucunda Nurgaz gerçekten kaliteli malzeme yapmış ürün sınıfında başarılı kırılma bükülme olmadı tek renk olarak piyasada var ( Ana renk siyah, bazı yerleri kırmızı) birçok gözü var tüm gözlerini kullandığınızda çanta doluyor.

Nurgaz Kamp Çantasının tam dolu halinde içine giren malzemeler; Nurgaz kartuşlu, Nurgaz Troy Ocak başlığı, piknik örtüsü, Nurgaz çaydanlık, Nurgaz krom tencere ve tava seti, yağlık, tuzluk, sıvı deterjanlık, ateş başlatıcı tabletler, çay, Nurgaz Ocak rüzgârlığı, krom çatal ve bıçak seti ile çantam doluyor.

Değerli okurlarım, saydığım tüm malzemeleri içine alıyor ve kaliteli bir çanta ben beğendim. RNA GEZGİNLER YouTube’de bulunan videomda ürünün ölçülerini de paylaştım baya da bir büyük bir çantadır. Arabamda duruyor acil bir durumda oradan çıkartıyorum ve istediğim şeyi yapıyorum. Arabamın içi derli toplu oluyor.

Değerli okurlarım sizlere bugün yazımda, Nurgaz Kamp Çantası’nı tanıttım umarım yararlı bir paylaşım olmuştur daha önceden de bahsettiğim gibi RNA GEZGİNLER YouTube’de kamp çantası ile ilgili videom bulunuyor ayrıntılı bir video yararlı olması ümidiyle iyi seyirler.

Değerli okurlarım umarım yazımda sizleri sıkmamışıdır. Sizlere daha iyi paylaşımlarda bulunarak sizleri bilgilendireceğim bir sonraki yazımda görüşmek ümidiyle “Doğada Kal Türkiye” diyerek sizlerden ayrılıyorum salıncakla kalın.  

YouTube : RNA GEZGİNLER

Nurgaz Camping Bag

Hello dear readers,

I would like to introduce you to the camping bag I bought from Nurgaz as RN. A. Travelers in this post and in my video.

There is a lot of comment about the Nurgaz Camp Bag, but asa result of my reviews and use, Nurgaz did not have a successful breakdown in the product class that made really good quality materials. It is available in asingle color (Main color is black, some places are red) and the bag fills when you use all your eyes.

Materials that enter the Nurgaz Camp Bag fully filled; Nurgaz cartridge, Nurgaz Troy Hob cap, picnic blanket, Nurgaz chrome pot and pan set, oil, salinage, liquid detergent, fire-starting tablets, tea, Nurgaz Hob wind, chrome fork and cutlery sets fill my bag.

My esteemed readers include all the materials I count and I liked a quality bag. RNA Travelers In my video on YouTube, I shared the dimensions of the product and it is a very large bag. I'm standing in my car, getting out of there in an emergency, and doing what I want. The inside of my car is tidy.

Dear readers, I introduced the Nurgaz Camp Bag to you today. I hope there was a useful post. As I mentioned earlier, RNA Travelers has a video about the camping bag on YouTube. I hope a detailed video will be useful.

Dear readers, I hope I haven't bored you in my writing. I hope to see you in my next letter, where I will share better and inform you about it. I will leave you with the words "Stay in the Nature Turkey" and remain swayed.
Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon