29 Eyl 2020

Gezginler ( Bebek ile Kamp Macerası ) Vlog



Bebek ile Kamp Macerası

Merhaba değerli okurlarım,

Sizlere bugün yazımda ve videomda R. N. A. Gezginler olarak Şirinyazı Göleti ve Kızılcahamam da bulunan Yayla Mocamp'daki çocuk ile yaşadığımız kamp deneyimlerimizi sizlere sunuyoruz.

Kampımız bebekli olarak ilk Kızılcahamam da bulunan Yayla Mocamp’da yaptık. 1 gecelik kampımız sorunsuzca geçti gece saat: 03.00 sularında Kızımız, Ahsen Ece sadece süt için kalktı ve sorunsuzca bir gecelik kampımızı sorunsuzca atlattık ama bir aile daha vardı onların çocukları uyumadı biz gerçekten çok şanslıydık :) kızımız, Ahsen Ece küçük olduğu için yeni yürümeyi öğreniyordu ve çok heyecanlıydı,

Değerli okurlarım, simdi gelelim ikinci kampımıza Şirinyazı Gölet’inde konakladığımız 1 gecelik kampımıza burası dağ başı olduğu için biraz soğuk ve serindi ama çok yeşil bir alan kızımız, Ahsen Ece burayı çok sevdi birinci kampta hiç sorun yaşamadık ve bu kampımız da sorun yaşamadık ve eşim ile birbirimize baktık gerçekten çok şanslıydık dedik ama arkadaşlar şunu söylemek istiyorum zaten orman havasını bilirsiniz kim olursa olsun sarhoş eder bizim kızımız oksijen den çok uyudu bebekler için bence doğada olmak çok önemli gelişimi için bence yararlı görüyoruz.

Benden size tavsiye bazı aileler endişeleniyor böcek var mı kamp yaparken zorlandınız ya da çocuk sizi zorladı mı gibi sorular ile karşılaştık, bence korkmayın okurlarım çocuklar doğaya aşıklar ne kadar yeşillikli alan biliyorsanız götürün çocuklarınızın gelişimi için çok yararı diyebilirim. RNA GEZGİNLER YouTube’de bulunan videom da bu konu ile ilgili ayrıntılı açıklamayı eşim ile detaylı konuştuk ve sizleri bilgilendirmek istedik

Değerli okurlarım, sizlere bu yazımda Bebek ile kamp maceramızdan bahsettim umarım sizler için yararlı bir paylaşım olmuştur sorularınızı yazımızın altında bulunan yorumlar kısmından bize ulaşabilir ya da İletişim sayfamızdan bize yazabilirsiniz “Doğada Kal Türkiye” diyerek sözlerime son veriyorum sağlıcakla kalın.

YouTube: RNA GEZGİNLER

Camping Adventure with Baby

Hello dear readers,

 

Today, we present to you our camping experiences with the boy at Yayla Mocamp, who is also present in the Shirinyazı Pool and Kızılcahamam, as R. N. A. Travelers in my writing and video.

We built our camp with babies at Yayla Mocamp, the first Kızılcahamam in Kızılcahamam. Our one-night camp went smoothly... at night: Around 3:00, our daughter, Ahsen Ece, rose only for milk and passed our overnight camp smoothly, but there was another family, their children didn't sleep, we were really lucky:) our daughter, Ahsen Ece, was young and she was very excited and she was learning to walk.

Dear Readers, let's say that our one-night camp, which we stayed at the Shirinyazı Pond, was a little cold and chilly because it was a mountaintop, but a very green area our daughter, Ahsen Ece, loved this place very much. We didn't have any problems at the first camp and we looked at each other with my wife. But I want to tell you guys who gets drunk anyway our daughter has slept more than oxygen, and for babies, i think being in nature is very important for her development, and i think it's beneficial.

I advise you that some families worry about whether you have insects or have trouble camping or have children force you, and I think I can say, "Don't worry, my readers, children, no matter how greenfield you know, take them away will help your children develop." RNA Travelers My video on YouTube also discussed this in detail with my wife and we wanted to let you know

Dear Readers, I have told you about our camping adventure with Bebek in this article. I hope it has been a useful sharing for you. You may reach us in the comments section under our article or write us on our Contact page. I will end by saying, "Stay in the Nature Turkey."




Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon