29 Eyl 2020

Radyocu Kemal'in YeriRadyocu Kemal'in Yeri

Merhaba değerli okurlarım,

Sizlere bugün Muğla çiçekli köyü yakınlarında bulunan bir restorandan bahsedeceğim.

Radyocu Kemal'in Yeri, hem ortamı hem oksijeni ile kendini dillerde bırakmıyor bu videomda ve yazımda R. N. A. Gezginler olarak Muğla Çiçekli köyüne yakın Köyceğiz ula dağ yolu üzerinde bulunan meşhur Radyocu Kemal'in Yeri hem doğası ile hem de lezzeti ile sizi sizden alacak.

Radyocu Kemal'in Yeri’nde yapabiliriz derseniz Sabah kahvaltısı süper derim değerli okurlarım öğlen ya da gece gelecekseniz ise ekşili tavuk efsane diyebilirim. Bu restorana ünlülerin de geldiği biliniyor ben görmedim ama Cem YILMAZ buraya çok gelirmiş akşamları hep gelirmiş zaten biliyorsunuz, dondurmam kaymak ve iftarlık gazoz filmleri burada çekildi bu film sayesinde ziyaretçilerini arttıran mekân hem görselliği ile hem tatlarıyla çok güzel bir yer.

Mekândan bahsedecek olursak, Restoran’ın içinde çok çeşitli hayvanlar ve çocuklar için oyun parkı ve kocaman bir akvaryum buluyor çocuklar burayı çok seviyor kızımız, Ahsen Ece buranın müdavimlerinden hayvanları çok seviyor doğa aşığı bir kızımız var kısacası arkadaşlar bu mekânda mutsuz olmanız mümkün değil ve mutlu olabilmeniz için her şeyi düşünmüşler. Hamakta sallana bilirsiniz ve şark köşesi bile bulunuyor gidip görmenizi tavsiye ederim.

Değerli okurlarım, YouTube’de RNAGEZGİNLER adlı kanalımda videomda da ayrıntılı bir şekilde izleyebilirsiniz. Sizlerin zamanını çaldım vakit ayırdığınız için teşekkür ederim sloganımız ile " Doğada kal Türkiye" diyerek sizi videom ile baş başa bırakıyorum.

YouTube: RNA GEZGİNLER


Radio Player Kemal's Place

Hello dear readers,

 

I'm going to talk to you today about a restaurant near the Muğla flower village.

Radiologist Kemal’s Location does not leave the environment in the language with both oxygen and oxygen. In this video and writing, R. N. A. Travelers will be located near the village of Köyceğiz near Muğla Çiçekli. The location of the renowned radiologist Kemal on the mountain road will take you with both its nature and its taste.

If you say that you can have a breakfast at the Radiologist Kemal's Location, I would say that breakfast is super-expensive. If you are to come at noon or at night, I can say that sour chicken is a legend. It is known that celebrities come to this restaurant, and I have never seen it, but Cem YILMAZ always comes here in the evening. You know, my ice cream slips and iftar soda films were made here. The place that increases visitors thanks to this film is a very beautiful place with both its visual and its flavors.

If we talk about the venue, the Restaurant finds a playground and a huge aquarium for a wide variety of animals and children. Children love it here. Our daughter, Ahsen Ece loves animals very much. In short, we have a natural lover girl who loves animals. In short, friends think about everything in this place to make you unhappy and happy. You can shake it in the bath, and there's even a corner of the song, and I suggest you go see it.

Dear Readers, You can watch detailed videos on YouTube on my channel RNAGEZINS. I have stolen your time and thank you for your time. With our slogan, "Stay in nature, Turkey," I leave you with my video.
Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon