29 Eyl 2020

Nurgaz - Kamp Mutfagı


Nurgaz - Kamp Mutfağı 

Merhaba değerli okurlarım,

Sizlere bugün bu videomda ve yazımda R. N. A. Gezginler olarak Nurgaz dan sipariş vermiş olduğum ürünleri sizlere tanıtacağım.

Nurgaz artık uluslararası piyasaya açılması an meselesi geniş ürün yelpazesi ile Türk kamp severlerin göz bebeği olmuş durumda bu ürünleri sizler için tek tek inceledim.  Nurgaz’ın tüm ürünlerini hâlen kullanmaktayım genel olarak kullandığım yer; dış mekânda yani kampta kullanıyorum.

Değerli okurlarım, sizlere öncelikli olarak yumurtalıktan bahsetmek isterim, tek renk olarak Türkiye piyasasında bulunan ürün 6 adet yumurtayı saklamaya ve kırılmasını önleme amaçlı küçük bir detaya yer verilmiş, Nurgaz Ng 078 Mikro Ocak Ilgaz ise gerçekten küçük ama kendinden büyük işler çıkartıyor ama çakmak kısmından biraz mustarip kaldım bazen ateşliyor bazen ateşlemiyor ama genel olarak bakacaksak ısıtma konusunda 2 dakikada pişiyor yemekleriniz hemen hazır oluyor, Nurgaz 450 Gr Vidalı Kartuştan bahsedecek olursak bana en az 5 ay yetiyor bu ürünü zor kalmadıkça kullanmıyorum genellikle odun ateşinde yaptığım için ama bu üründe gerçekten başarılı, Krom çatal bıçak seti ise çatalı ve bıçak iş görür ama kaşığı bence o kadar güzel değil bir sulu yemek yiyemez siniz kamp koşullarına bakarsak hep katı yemek oluyor tabii o zaman kullanılır katı yemekten kastım ( pilav, melemen... vb) yiyecekler ve krom kamp tencere seti ise tek kötü unsur kapak kısımları onları biraz daha profesyonel yapabilirlermiş. Nurgaz Kamp Çanta ise bazı videolarda ya da köşe yazılarında küçük olduklarını söylemişler ama bence öyle değil bence baya iyi ve ürünler tam giriyor, mini tuzluk biberlik, mini sıvı yağ şişesi bunlardan ayrıca bahsetmeye gerek yok olduğu gibi bir ürün Nurgaz Rüzgar Kesiciyi sizlere tanıtıyorum bu ürün bir efsane boy olarak ise zaten piyasalarda bulunan bir çok ürüne göre şapka çıkartır saklama için ise keseside yanında geliyor bu ürünlerin tanıtımını videomda ayrıntılı olarak ve ürünleri canlı izleyebilirsiniz.

Değerli okurlarım, ürünlerin güncel fiyatları aşağıda paylaşacağım, benim yazımı okuyup zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

YouTube: RNA GEZGİNLER

 

 Nurgaz Kamp Mutfağı

  • Sıvı Yağ Şişe Seti : 5TL 
  • KromTencere Tava Seti: 190TL
  • 6'lı Yumurta Saklama Kutusu: 12TL,
  •  Nurgaz 450 Gr Vidalı Kartuş: 34*2TL
  • Mini Tuzluk Biberlik: 6TL ,
  • Krom Çatal Kaşık Bıçak: 30*2TL 
  • Nurgaz Kamp Çanta: 85TL 
  • Nurgaz Rüzgar Kesici: 65TL ,


Nurgaz - Camp Kitchen


Hello dear readers,

 

Today, I will introduce you to the products I ordered from Nurgaz as the travelers of R. N. A. in this video and writing.

Nurgaz is now a matter of time before it is launched on the international market. With a wide range of products, I have examined these products one by one for you, as the favorite of Turkish camp lovers. I still use all of Nurgaz's products, generally using them. I use it outdoors, in the camp.

Dear Readers, I would like to tell you about ovaries first. The single-color product in the Turkish market contains a small detail to store six eggs and prevent them from breaking. Nurgaz Ng 078 Micro Ocak Ilgaz does a lot of work that is really small but big, but I have a little bit of it. Sometimes I get a light on it, but if we look at it generally, your food is ready in two minutes. Nurgaz 450 Gr Threaded Cartridge is enough for me for at least five months. I don’t use this product unless it’s hard to do it. I usually use it on a wood fire, but the Krom Fork set works with a fork and a knife. However, I think the spoon is not as good as eating an aqueous dish. If we look at the conditions, then there is always a solid base meal. hybrid... etc.) foods and chrome camping pot sets, the only bad thing about the lid parts could make them a little more professional. Nurgaz Camp Bags said they were small in some videos or columns, but I think it’s not so good and I think the products are just right, mini-salty bell pepper, mini-oil bottle is not necessary to mention it. I also introduce Nurgaz Wind Breaker. As a legend, this product is a legend that carries out hats for many products already in the market, and the product is used in the video store. in detail and you can watch the products live.

Dear Readers, I will share the current prices of the products below and thank you for taking the time to read my article.Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon