12 Kas 2019

Avusturya Viyana masal gibi 2 gece

Avusturya Viyana


Merhaba değerli okurlarım, 

Sizlere bugün bu yazımda eşim ile viyada geçirdiğimiz 2 günlük muhteşem geziyi anlatmak isterim.

Viyana ya ulaştığımız da şehir çok modern bir yer dedik, metro ağı zaten dünya da ilk sırada yer alıyor. ilk işimiz hemen otele gidip dinlenmeyi göz önüne aldık. Avrupa gezisi sanki Bizim için bir maraton koşusunda gibi hissettirdi ama o yorgunluğa değiyor arkadaşlar, 

Avrupa medeniyetin bel kemiği insanları bir adap Usul biliyor kimse kimseye bakmıyor saygı çerçevesinde satıcıları çok dürüst ben sevdim viyana'yı birde Viyana da çok Türk vatandaşımız bulunuyor değerli arkadaşlarım Viyana tam bir tarih şehri rönesans döneminde siniz gibi müzeler doğa tarih müzesi süper yerler ülkemin çevirisini dilini duyduğum da çok duygulandım anlatamam şuanda bile tüylerim ürperdi. 

Komik bir anı bile yaşadım Viyana da yaşayan ve Türkiye yi seven bir beyefendi ile tanıştım bize Viyana'nın çok meşhur bir tatlıcısı olan Şakir kafe ye götürebilir misiniz dedim o bana Şakirr diye komik bir espri yaptı ama çok eğlenceli biriydi bize çok yardımcı oldu bizi ofisine davet etti bizde onu kırmadık

Değerli okurlarım Viyana da nerelere gideyim ya da ne yesem nereleri gezelim derseniz sizler için hazırladığım gezi   rehberine Avusturya Viyana Bakabilir fikir alabilirsiniz Viyana da gezilecek çok yer görülecek çok mekan var arkadaşlar ama dostlarım tatlıları süper denemeden gelmeyin derim YouTube de bulunan videom ile görselleri görebilirsiniz şehir hakkında azıcık bilgi alabilirsiniz doğa da kal Türkiye diyerek sizleri videom ile baş başa bırakıyorum iyi seyirler.

Hello dear readers,

I would like to tell you about the amazing two-day trip that my wife and I spent on vior in this article today.

When we reached Vienna, we said the city is a very modern place, and the metro network is already in the top spot in the world. our first job was to go to the hotel and take a rest. The trip to Europe felt like a marathon run for us, but it's worth it, guys.

The backbone of the European civilization knows a method. No one cares for anyone. They are very honest with respect. I love the sellers. We have a lot of Turkish citizens in Vienna. Dear friends We have a lot in Vienna. Museums such as you are in the Renaissance period of Vienna, natural history museum superplaces. I am very touched and I am very touched. I can't tell my hair even now.

I even had a funny moment when I met a gentleman who lives in Vienna and loves Turkey. I asked him if he could take me to the Şakir cafe, a very famous dessert in Vienna. He made a funny joke called Şakirr, but he was very fun. He invited us to his office. We didn't break it.

Dear Readers You can take a look at the tour guide I have prepared for you in Vienna, wherever I go or wherever I eat. There are lots of places to visit in Vienna. Friends, there are lots of places to visit. But friends, desserts don’t come without a super trial. You can see the visuals from my video on YouTube. You can learn a little about the city, stay in nature, and visit Turkey. I leave you with my video.


Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon