12 Kas 2019

Kızılcahamam Yukarıkaraören Köyü
Yukarıkaraören Köyü


Merhaba değerli okurlarım,

Sizlere bugün bu yazımda ve videomda Kızılcahamam in ilçe köyü olan yukarıkaraören köyünde minik bir piknik alanından bahsedeceğim ben burayı araştırmalarım sonucunda buldum köşe kuytu yerde kalan piknik alanı kimse tarafından bilinmiyor gelen kişi çok az denecek kadar az ama güzel şirin bir deresi var suyu çok berrak Ankara içme suyu buradan sağlanıyor bazı yerleri pis ama ne yazık ki diğer yazılarımda da bahsettiğim gibi insan oğlu üzülerek söylüyorum arkadaşlar buraları bizler kirletiyoruz doğamıza sahip çıkalım. Değerli okurlarım bu şirin köyün piknik alanında birde namaz kılmak isteyenlere ait bir mescit de bulunuyor bu nadir gördüğüm bir özellik Kızılcahamam belediyesini ayakta alkışlıyorum ve etrafta az çöp olsa da yine de temiz ve düzlük uçurtma uçurtmak isteyenlere de uygun bir yer Arkadaşlar burada sizleri yabancı misafirler (İneklerin) otladığı bir yer bence en güzel mevsim ilk bahar ve sonbaharda ayrı bir güzel kışın bence tercih edilecek bir yer değil biz kampçı olduğumuz için pek Piknik ile uğraşmıyoruz doğada Kamp yapmayı seviyoruz sizlere Ankara da bulunan olan yukarıkaraören köyüne sizlerin de girmesini isterim ve Doğada Kal Türkiye ile sloganımızla sizi bu eşsiz ve Sesiz yer ile baş başa bırakmak isterim.

Piknik alanına ulaşım Kızılcahamam yolu üzerinde kurtbogazı barajını geçtikten sonra 5 dk yol aldıktan sonra yere ulaşabilirsiniz bana sormak istediğiniz bir şey varsa iletişim sayfasından bekliyorum sorularınızı

Youtube de bulunan RNAGEZGİNLER kanalıma sizleri beklerim.


Yukarıkaraören Village

Hello dear readers,

I'm going to talk to you about a tiny picnic area in the village of Yukarı Karaören, Kızılcahamam in district, in this paper and video today. I found this place as a result of my research. The picnic area on the corner well ground is unknown to anyone. The person who comes on the floor has a very small but beautiful stream. The water of Ankara is very clear, and some places are dirty. Unfortunately, as I mentioned in my other articles, I tell people son. friends, we pollute these places. let's look after our nature. Dear Readers, there is also a masjid belonging to those who want to pray in the picnic area of this cute village. This rare feature is a feature that I applaud the Kızılcahamam municipality standing up and it is suitable for those who want to fly a little trash, but still clean and flat kite. Friends are a place where you are grazed by foreign guests (cows). I think it is the most beautiful season to be preferred in spring and autumn. Not because we are campers, we don’t deal with Picnic. We like to Camp in nature. I would like you to join the upper karaören village in Ankara, and I would like to leave you with our motto of Stay in the Nature Turkey with this unique and Silent place.

You can reach the ground five minutes after you cross the cauliflower dam on the Kızılcahamam Road to reach the picnic area. If you have anything to ask me, I expect your questions from the contact page.

I'll wait for you on the RNA TRAVELS channel on You Tube. 


Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon