25 Kas 2019

Eryaman Göksu Parkı - Eryaman - Ankara / TURKEY - VlogGöksu Parkı 


Merhaba değerli okurlarım sizlere bugün Bu yazımda Ankara Eryaman ilçesinde bulunan Göksu parkını sizlere tanıtacağım bu park Ankara'nın yerli ve yabancı turistleri çekmekte konum olarak Eryaman in girişinde araç park etmek içeride sıkıntılı her yer dolu parkın karşısında bulunan Göksu AVM ye de aracınızı park edip parka geçebilirsiniz park ta neler var kısaca anlatayım sizlere parkta çocuklar için oyun alanı ve büyükler için luna park barındırıyor. Tabii bunun yanında tren gölün etrafını tur atarak Ziyaretçilerini gezdiriyor belli bir ücret karşılığında ama çalınan müzikler biraz arabesk :) kalabalık olma durumu hafta sonu çok fazla insan var hafta içi yok denecek kadar az saat bakımından sıkıntı yok istediğiniz saat girip çıkabilirsiniz içeride ki otopark ücretli 10 TL ile sabahtan akşama kadar geçerli etrafta deniz hayvanları var ördekler etrafta dolanıyor ördeklere evde yemediğiniz ekmekleri verebilirsiniz sevaba da geçersiniz. Gölün içerisinde 15 e yakın Deniz bisikleti bulunuyor ziyaretçilerine gölde keyif yapma fırsatı sunuyor Göksu parkına ulaşmak çok kolay Kızılay dan gelecekler Eryaman otobüsüne bindikleri de hemen önünde inebilirler metro ile gelmek için yine Kızılay dan metro ya binip Eryaman 1-2 metro istasyonundan inip azıcık yukarı bu da 5 dk yürüme mesafesi İle ulaşıyorsunuz YouTube de Eryaman Göksu parkı adlı videomda ayrıntılı video mu izleyebilirsiniz umarım yazımı okurken keyifli anlar yaşamışsınızdır. 


Yazımın devamını ve videolarımın devamını isterseniz ya da başka konudan Bilgi almak isterseniz bana iletişim kısmından ulaşabilirsiniz bizi takipte ve doğa da kal Türkiye diyerek sözlerimi sonlandırıyorum sağlıcakla kalın...


Goksu Park

Hello dear readers,

In this article, I will introduce you to the Göksu Park in Eryaman, Ankara. This park attracts both local and foreign tourists in Ankara. It is located across the park in Eryaman. Parking is located in front of the troubled park. You can park your car and get to the park. Let me briefly tell you what is in the park for children and parking lots for adults. In addition, the train walks around the lake and walks its visitors for a certain amount of money, but the music is a little bit of a snack.) There are too many people on the weekend. There is no problem with the amount of hours on weekdays. You can go in and out for hours. There are 10 Turkish lira in parking fees, and there are sea animals in the area. You can give the ducks the breads you don't eat at home. you'll pass. There are nearly 15 sea bikes in the lake. It gives visitors the opportunity to enjoy the lake. It is very easy to get to the park of Göksu. They will come from the Red Crescent bus. They can also get down in front of the Eryaman bus by metro. They can also get down from the Eryaman 1-2 subway station and get up a little bit of the walking distance of five meters. Eryaman Göksu Park is on YouTube. can you watch a detailed video? i hope you enjoyed reading my article.

If you would like to continue my writing and video recording or if you would like to receive further information, you can reach me in the contact section. You can follow us and stay in the environment. I will end my words by saying stay in Turkey.Ben Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon