12 Kas 2019

Macaristan Budapeşte


Macaristan Budapeşte


Değerli okurlarım, sizlere bugün Bu yazımda Macaristan'ın başkenti Budapeşte den bahsedeceğim.

Budapeşte gerçekten minik İstanbul diyebilirim görülecek gezilecek yerler hep iç içe yakın ben çok sevdim Budapeşte'yi tuna nehri görülmesi geren bir yer tek sıkıntısı çok sinek oluyor gece ülkede ışıklar varsa odaya sinek istilası oluyor :) sinek olmasına rağmen gece ayrı bir güzel Budapeşte arkadaşlar hava kararır kararmaz şehirde ışıklandırma sistemi devreye giriyor kartpostallık görüntüler ortaya çıkıyor eşim de şehrin ışıklarında sinema sanatçısı gibi görüntüler oldu şehirde bulunduğumuz süre içinde gece hep çıkıyorduk çünkü şehir gece romantik dostlarım gündüz müzelerde geziyorduk bir gün Budapeşte ye yolunuz düşerse lütfen gece gezin beğeneceksiniz eminim :) arkadaşlar şehir hakkında neler gezilir ne yapılır ya da ne yenir diye sorarsanız yapmış olduğum gezi rehberinden Macaristan Budapeşte bakabilirsiniz umarım sizlere detaylı bir gezi rehberi hazırladığım dan Emin arkadaşlar. 
Şehri yaşayarak gezin bence tur ile gezmeye karşıyım korkmayın kaybolmazsınız yabancı ülkeye gitmeden çevirim dışı maps indirmiştim ve çalıştı onun sayesinde şapeller, müzeleri gezdim çok gezen bilir değerli okurlarım okuyan okuduğu ile kalıyor YouTube de paylaştığım video ile güzel görüntüleri görebilirsiniz "Doğada kal Türkiye' bana ülke hakkında bir şeyler sormak isterseniz iletişim formundan bana ulaşabilirsiniz her sorunuza cevap verebilirim değerli arkadaşlarım yazılarımın devamını isterseniz beni destekleyebilirsiniz artık sözlerime son veriyorum sağlıcakla kalın RNAGEZGİNLER

Hungary Budapest

Dear readers, I will talk to you today about Budapest, the capital of Hungary.

 I can say that Budapest is really little Istanbul. The sights are always close to the city. I like Budapest very much. The only problem that needs to be seen on the Danube is a fly. Even though there are lights in the country at night, there is a fly invasion in the room.) Even though there are beautiful budapest friends in the city. As soon as it gets dark, the lighting system comes in the city, postcards and pictures are like the city lights. We always went out during the time we were in the city, because my romantic friends and friends were visiting the museums during the night. I am sure that if you come to Budapest one day, you will enjoy your trip at night.) Friends, you can look at what you can visit about the city, or whatever you want to eat. I hope you guys can find out that I have prepared a detailed tour guide.

Walk through the city, I think I am against traveling by tour. Don't be afraid. You won't get lost. I downloaded off-line maps without going to a foreign country. It worked so that I visited the chapels, museums and many of my esteemed readers. You can see the beautiful images with the video I shared on YouTube. "Stay in nature. If you want to ask me about the country, you can reach me from the communication form. If you want me, my dear friends, you can support my words. Good health, 

RNA TRAVELS

RNA GEZGİNLERBen Refik Saygın ÇINAR Merhaba, YouTube de kanalım var 16 aylık kızım Ahsen Ece'nin neşeli, sevimli, komik, munzur, haylaz, eğlenceli, komedi anlarını kameraya alıyorum ve eşim ile Çadır kamp, piknik, mangal, ev yemekleri yapıyoruz ve kamp malzemelerini tanıtacağım eşim, kızım ile geziler düzenleyerek kanalımın paylaşımını sizlere sunuyorum.


EmoticonEmoticon